Nová Dacia Jogger

Veľmi modulárny

Nová Dacia Jogger je k dispozícii v sedemmiestnej aj päťmiestnej verzii, môžete si teda vybrať presne to, čo potrebujete. Sedadla naviac ponúkajú veľké množstvo konfigurácií, ktoré vyhovejú vašim požiadavkam.

7-sed.webp

UŽITE SI SPOLOČNÉ CESTOVANIE

Vďaka 7 plnohodnotným sedadlám môžete pohodlne cestovať s priateľmi alebo rodinou. Všetci cestujúci na zadných sedadlách v 2. a 3. rade majú k dispozícii veľa priestoru. Sedemmiestna verzia nového vozidla Dacia Jogger sa prispôsobí vašim želaniam! Môžete vybrať sedadlá v treťom rade a využiť veľký batožinový priestor pre uložení všetkých svojich vecí.

výbava

vybavený na všetkých úrovniach

9f4fe12694.webp

Modulárne pozdĺžne strešné lišty

Idete na výlet s rodinou? Chystáte sa na športový víkend? Vyrazte na cestu bez obmedzení! Svoje veci môžete prevážať buď priamo na strešných nosičoch, alebo môžete behom  chvíle namontovať strešný box. Buďte kráľmi ciest!

d1ef17157d.webp

24 l úložných priestorov

Nové vozidlo Dacia Jogger disponuje veľkým množstvom úložných priestorov s veľa dômyselnými a ľahko prístupnými priehradkami pre každého.

f654279fe9.webp

Posuvné stolíky

Mysleli sme na pohodlie pre všetkých! V zadnej časti si vďaka posuvným stolíkom môžete usporiadať priestor podľa svojich predstáv.

Predáváme vozidlá značiek